Antik Hotel Sofia, s.r.o.
Datum příjezdu
Datum odjezdu

Vybavení a služby - Antik Hotel Sofia, s.r.o.

  • Psa je možné ubytovat za poplatek 500 Kč.
  • Vyhrazené parkování je za poplatek 240 Kč.
  • Pokoje jsou vybaveny bezdrátový připojením k internetu.
  • Samozřejmostí je televize se satelitním příjmem na pokoji zdarma.

Otevírací doba - Antik Hotel Sofia, s.r.o.

6.00 - 22.00 / personál v dosahu non stop /

Ubytování a služby - Antik Hotel Sofia, s.r.o.

V Antik Hotelu Sofia nabízíme ubytování v příjemně zařízených pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 26 pevných lůžek a 8 přistýlek. K dispozici je šest dvoupokojových apartmánů, z nichž některé jsou rozšířeny o balkon a také čtyři jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Každý z našich pokojů a apartmánů je vybaven pohodlným nábytkem a disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou a sociálním zařízením.

Stravování - Antik Hotel Sofia, s.r.o.

Svůj den mohou hosté zahájit bohatými snídaněmi, které jsou podávány denně od 7 do 10 hodin. Po domluvě rádi zajistíme stravování také formou polopenze či plné penze. Hosté si poté mohou pochutnat na výtečných pokrmech české a bulharské kuchyně. K příjemnému posezení poslouží místní bar a během teplých letních dnů také venkovní terasa.

Dopravní přístupnost - Antik Hotel Sofia, s.r.o.

autobus a vlak veměstě, místní doprava až před hotel

Okolí - Antik Hotel Sofia, s.r.o.

Historické centrum města, v jehož blízkosti se náš hotel nachází, nabízí svým návštěvníkům řadu zajímavých míst i významných památek. Najdete zde renesanční domy, galerie, muzeum i množství vyhlášených restaurací. Během svého pobytu byste určitě neměli vynechat návštěvu místního renesančního zámku s arkádami, který je zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Další informace - Antik Hotel Sofia, s.r.o.

hotelový obchod Antik - sklo, porcelán, sochy, obrazy.Hotelový obchod Antik vznikl jako reakce na potřeby nejen klientů u nás ubytovaných, ale i turistů navštěvujících naši Galerii. Litomyšl jim totiž nenabídne to, co mohou nalézt u nás : de facto permanentně otevřený obchod se sklem (oblibě se těší především broušené soupravy a vázy), porcelánem, drobnými starožitnými předměty či soškami. Nabídku obchodu Antik samozřejmě doplňuje možnost zakoupit si obraz ať už z právě aktuální výstavy nebo z obrazů vystavených ve vestibulu hotelu, na chodbách, a v pokojích (stálá výstava obrazů malířky Šárky Hrouzkové). Broušené sklo nabízíme od nápojového skla různých řad, mís různých designů a velikostí, i drobných dárkových předmětů. V naší nabídce najdete nejen drobné sošky, ať už porcelánové, mosazné nebo z bronzu, ale i objekty vhodné do větších prostorů a hal. Dřevěné a kamenné plastiky českých výtvarníků mohou ozdobit i Vaši halu či zahradu. V případě, že nebudeme schopni přímo splnit Vaše představy, zprostředkujeme Vám kontaktní návštěvu přímo v uměleckých ateliérech. hotelová Galerie Sofia - pravidelné výstavy a vernisáže GALERIE SOFIA Exkluzivita Galerie Sofia kromě jiného spočívá i v tom, že jako jediná soukromá galerie v Litomyšli je otevřena celoročně a funguje v případě zájmu i mimo otevírací dobu tzv. na zazvonění. V galerii jsou pořádány celoročně prodejní výstavy výtvarných děl, které jsou přístupny nejen hostům hotelu, ale též široké veřejnosti. Jako výstavní prostory jsou využívány i vnitřní prostory pokojů , apartmánů (stálá výstava děl Šárky Hrouzkové), vestibulu a chodeb, v neposlední řadě i nádherné prostory, které poskytuje zahrada a kamenný altán…Projevíte-li zájem o prohlídku výstavy paní Hrouzkové v interiérech hotelu,, je potřeba si předem domluvit termín návštěvy v recepci hotelu. GALERIE V ZAHRADĚ Veřejností hojně navštěvované vernisáže a doprovodné akce provázející některé expozice svědčí o tom, že si galerie od svého vzniku v roce 2002 už našla své místo v povědomí širokého okruhu příznivců a milovníků umění z Čech i ze zahraničí. Prostor „galerie v zahradě“ a zahradního altánu je využíván k instalaci soch a ostatních objektů určených k presentaci výtvarníků. Je využíván od jara do podzimu, některé vystavené objekty je možno shlédnout i v zimním období.